Винахід «Спосіб підвищення продуктивності сільськогосподарських культур» Патент № 103349 від 10.10.2013 р. Автори: Давидов С.І., Вінюков О.О.


Спосіб підвищення продуктивності сільськогосподарських культур, який передбачає попередню обробку насіння рідким гуміновим препаратом «Айдар», внесення в грунт мінеральних добрив та гранульованого біогумусу, який відрізняється тим, що посів здійснюють насінням, обробленим рідким гуміновим препаратом «Айдар» у дозі 1 л/т з одночасним внесенням в грядки гранульованого біогумусу у дозі 100 кг/га з половинною дозою NPK, а обробку посівів здійснюють у фазі кущіння та у фазі початок колосіння рідким гуміновим препаратом «Айдар» у дозі 3 л/га.

Корисна модель «Спосіб аналізу елементів продуктивності та пластичності сільськогосподарських культур» Патент № 88521 від 25.03.2014 р. Автори: Вінюков О.О., Дмитренко П.П., Бондарева О.Б.


Спосіб аналізу елементів продуктивності та пластичності сільськогосподарських культур, що включає відбір рослинних зразків у фазу початок воскової стиглості, визначення та аналіз основних елементів структури врожаю (кількість продуктивних стебел, довжина колосу, кількість зерен у колосі, маса 1000 зерен) в порівнянні з контролем, який відрізняється тим, що передбачає побудову графіку з використанням визначених показників і розрахунок площі умовних трикутників для визначення екологічної пластичності сортів за допомогою програми Excel.

Корисна модель «Спосіб вирощування зернових культур» Патент № 103811 від 25.12.2015 р. Автори: Вінюков О.О., Коробова О.М., Вінюкова О.Б.


Спосіб вирощування зернових культур включає основний і передпосівний обробіток грунту, сівбу, догляд за посівами та збір урожаю, який відрізняється тим, що перед сівбою насіння зернових культур обробляється композиційною сумішшю мікродобрива Rost-forte та амінокислот, під час сівби вноситься гранульований біогумус у суміші з половинною, від рекомендованої, нормою мінеральних добрив, на початку фази кущіння та на початку фази колосіння посіви зернових культур обприскуються композиційною сумішшю мікродобрива Хелатин, регулятору росту Rost- концентрат, амінокислот та водного розчину карбаміду.

Корисна модель «Спосіб органічного вирощування зернових культур в умовах зони техногенного навантаження» Патент № 104099 від 12.01.2016 р. Автори: Вінюков О.О., Гирка А.Д., Вінюкова О.Б.


Спосіб органічного вирощування зернових культур в умовах зони техногенного навантаження, що включає основний і передпосівний обробіток грунту, сівбу, догляд за посівами та збір урожаю, який відрізняється тим, що перед сівбою насіння зернових культур інокулюється композиційною сумішшю мікробіологічних препаратів Діазофіт, Фосфоентерін та Біополіцид, під час сівби вноситься гранульований біогумус у дозі 300 кг/га, на початку фаз кущіння та колосіння посіви зернових культур обприскуються композиційною сумішшю мікробіологічних препаратів Біополіцид і Аурілл та водним розчином карбаміду, після збирання врожаю рівномірно розподілена площею поля солома обприскується целюлозо-розкладаючим мікробіологічним препаратом у баковій суміші з водним розчином карбаміду з одночасним лущенням стерні.

 Корисна модель «Лущильно-шліфувальна машина» Патент № 84442 від 25.10.2013 р. Автор Гавриш С.Л.


Лущильно-шліфувальна машина, яка складається з рами, приймального бункера-накопичувача, циліндричного корпусу, ситового циліндру, валу ротора з встановленими на ньому один над одним абразивними кругами і веденим комбінованим зблокованим шківом електродвигуна з встановленим на його валу ведучим комбінованим зблокованим шківом, клинових пасів та натяжного пристрою, відрізняється тим, що з метою регулювання швидкості обертів абразивних кругів на ведучий вал електродвигуна і ведений вал ротора машини встановлені комбіновані зблоковані шківи різного діаметру, що дозволяє змінювати передавальне число клинопасової передачі від валу електродвигуна до валу ротора машини.

Корисна модель «Бункер-накопичувач» Патент № 105878 від 11.04.2016 р. Автори: Уваров М.Л., Бондарева О.Б.


Бункер-накопичувач, що містить бункер на балансирній підвісці на колесах, дишло, нижній горизонтальний шнек, верхній горизонтальний шнек і вертикальний шнек, систему повороту шнеків, обладнану гідроприводом повороту в обидві сторони, який відрізняється тим, що має комбіновану кришку з системою розподілу зерна для його підсушування, що відкривається за допомогою гідроциліндру під регульованим кутом.

Корисна модель «Вентильований бункер-накопичувач» Патент № 106800 від 10.05.2016 р. Автор Уваров М.Л.


Вентильований бункер-накопичувач, що містить бункер на балансирній підвісці на колесах, дишло, нижній горизонтальний шнек, верхній горизонтальний шнек і вертикальний шнек, систему повороту шнеків, обладнану гідроприводом повороту в обидва боки, вентилятор з приводом від гідромотору та всмоктуючим і напірним повітропроводами для обдуву зібраного врожаю, який відрізняється тим, що має комбіновану кришку з внутрішньою решітчастою стінкою з системою розподілу зерна для його підсушування.